Ogłoszenia Parafialne 30 lipca – 06 sierpnia 2023r.

  1. Dziś XVII Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną.
  2. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 8.00 Msza św. z nabożeństwem za powołanych i o nowe powołania w Kościele. W piątek o 6.30 Msza św. w int. czcicieli NSPJ, od 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi, o 17.45 koronka do Miłosierdzia Bożego i o 18.00 Msza św. w int. zbiorowej. W sobotę o 5.50 różaniec wynagradzający, potem Msza św. i Godzinki. Zapraszamy do udziału oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W sobotę o 10.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Rudnika.
  5. W przyszłą niedzielę na Górze Św. Anny odbędzie się Międzynarodowa Pielgrzymka Motocyklistów. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa o g. 11.30 w Grocie Lourdzkiej.
  6. Duszpasterstwo Rodzin naszego dekanatu organizuje wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów. Zapisy przez formularz na stronie parafialnej albo w parafii NSPJ.
  7. Ponawiamy informację, że w dniach od 14 do 19 sierpnia odbędzie się 47. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału. Zapisy w kancelarii. Koszt 60zł.
  8. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na opłacenie bieżących rachunków parafii. Dziękujemy również za ofiary na środki transportu dla misjonarzy. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej.
  9. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.
  10. W Portugalii rozpoczęły się Światowe Dni Młodzieży. W związku z tym polecamy modlitwom młodych, którzy z ks. Danielem przeżywają teraz tzw. „Dni w diecezjach” i są w Porto, a od wtorku rozpoczną się centralne obchody w Lizbonie z udziałem Ojca Św. Franciszka.