Ogłoszenia Parafialne 20 – 27 sierpnia 2023r.

  1. Dziś XX Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory. Dziś w Rudach Raciborskich o 17.00 odbędzie się koncert organowy pana Michała Dąbrowskiego z Warszawy. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.
  2. Bardzo dziękujemy pielgrzymom, którzy reprezentowali naszą parafię na Pieszej Opolskiej Pielgrzymce na Jasną Górę. „Bóg zapłać” za modlitwę i ofiarowany trud. Dziękujemy również tym, którzy duchowo pielgrzymowali przychodząc na Mszę św. do kościoła i odmawiając modlitwę różańcową.
  3. We wtorek grupa naszych ministrantów wyjeżdża z ks. Dawidem na 3-dniową wycieczkę w Kotlinę Kłodzką. Wyjazd z parkingu przy kościele. Zbiórka o 6.45.
  4. W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. O g. 9.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Gamowa.
  5. Ponawiamy informację, że w sobotę 16 września organizujemy wyjazd na obchody kalwaryjskie na Górze Św. Anny. Zapraszamy do udziału całe rodziny. Zapisy w zakrystii. Koszt 50zł.
  6. Informujemy, że w przyszłym tygodniu 31 sierpnia (czwartek) nasze Siostry z Annuntiaty będą organizować Misyjny Dzień Chorego. Zapraszamy osoby schorowane oraz seniorów do wspólnej modlitwy i na spotkanie. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych. Rozpoczęcie o 9.00. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  7. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na Wydział Teologiczny w Opolu. Za wszelkie ofiary składane w kościele i te przelewane na konto parafii serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  8. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.