Zapraszamy na „Ławka GO!”

Po wakacjach wracamy do Was z jednym z naszych ulubionych spotkań. Na początek roku akademickiego i szkolnego zapraszamy na Ławkę Go!

Wróciliśmy niedawno ze ŚDM w Lizbonie i przywieźliśmy ze sobą inspirację od papieża Franciszka. Na Ławce Go więc będziemy jaśnieć, słuchać i nie bać się. No i spróbujemy dobrze zrozumieć, co znaczy każde z tych sformułowań.

Na czym polega to spotkanie?
Na to pytanie zawsze nie jest łatwo odpowiedzieć, bo to, co w tym spotkaniu jest najcenniejsze jest nie do opisania, tego po prostu trzeba doświadczyć.

Zwykle mówicie po spotkaniu, że najlepsza była atmosfera; że niezwykły i niepowtarzalny był czas modlitwy i że tylko na takich spotkaniach można się tak modlić; że spotykacie tam cudownych ludzi.

Ławka Go! polega właśnie na tym. Dużo czasu spędzamy razem mówiąc o mądrych rzeczach, które są dla Was ważne, modląc się, albo śpiewając po prostu przy dobrej muzyce. Ale też dużo czasu jest na to, byście mogli pobyć ze sobą w mniejszym gronie, czasem bardzo spontanicznym, w naszej kawiarni, albo w Kurniku!

Zakwaterowani jesteście w kilkuosobowych pokojach. Staramy się rozdzielić Was tak, byście mieli w pokoju kogoś znajomego, ale jednocześnie też kogoś, kogo moglibyście poznać. Te znajomości, jak czasem odpowiadacie, zostają na lata.
Pozostałe informacje i zapisy TUTAJ
Zapisy na autobus z Raciborza, który wyjeżdża o 16:30 w piątek 29 września i odwozi młodzież po obiedzie niedzielnym 1 października w linku