Ogłoszenia Parafialne 28 stycznia – 04 lutego 2024r.

 1. Dziś IV Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory z modlitwą adoracyjną.
 2. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
 3. W środę o 19.30 próba scholi dorosłych w salce.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wyjątkowo o g. 18.00 Msza św. z nabożeństwem o powołania i za powołanych.
 5. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy do udziału we Mszy św. o 6.30 (w int. czcicieli NSPJ), 9.00, 16.45 i 18.00. Na Msze św. prosimy przynieść gromnice zaopatrzone w okapnik, które na nowo poświęcimy. Święto Ofiarowania Pańskiego jest również Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą i składaną ofiarą będziemy wspierać zgromadzenia zakonne. W Liście Parafialnym publikujemy „słowo” na Dzień Życia Konsekrowanego.
 6. W sobotę od 5.50 różaniec wynagradzający, po nim Msza św. i Godzinki. Z racji wspomnienia Św. Błażeja będziemy udzielać błogosławieństwa gardła.
 7. W sobotę o 19.30 Raciborski Wieczór Uwielbienia w kościele NSPJ.
 8. W przyszłą niedzielę podczas nabożeństwa będzie zmiana tajemnic Męskiej Róży Św. Józefa.
 9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na bieżące potrzeby naszej parafii. Dziś jeszcze zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanej przez pożar rodziny w Kolnicy k. Grodkowa, w parafii ks. Adama Gromady. Kolekta w piątek na klasztory klauzurowe, a za tydzień na Seminarium Duchowne w Opolu i potrzeby Kurii Diecezjalnej. Za wszelkie ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafii składamy serdeczne podziękowania.
 10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny.
 11. W sobotę od 8.30 będziemy demontować stajenkę w kościele i sprzątać dekoracje świąteczne. Osoby chętne zapraszamy do pomocy.