Intencje Mszy św. 01 – 07 lipca 2024

Poniedziałek – 01.07.2024
6.30 za †† Stanisławę i Antoniego Sobota.
18.00 do Bożej Op. w int. Katarzyny i Pawła z ok. 15 rocz. ślubu z podzięk. za otrzym. łaski i wspólnie przeżyte lata oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB w rodzinie.
Wtorek – 02.07.2024
6.30 za †† Jana i Praksydę Cyranek.
18.00 do Bożej Op. w int. wnuka Adasia z ok. 5 rocz. ur. z podzięk. za otrzym. łaski oraz o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę MB i Anioła Stróża.
Środa – 03.07.2024 – Święto Św. Tomasza Apostoła.
6.30 za † tatę Gabriela Kozickiego w rocz. śm., żonę Leonardę oraz za †† rodziców z obu stron.
18.00 w int. Radia Maryja i TV Trwam. Nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
I Czwartek – 04.07.2024
6.30 za †† Leonarda i Martę Siara.
8.00 w int. kapłanów naszej parafii, za s. Kamilę, kapłanów i siostry zakonne pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo o powołania i za powołanych.
18.00 do Bożej Op. w int. Reginy i Alfreda z ok. 45 rocz. ślubu z podzięk. za otrzym. łaski i wspólnie przeżyte lata oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB w rodzinie.
I Piątek – 05.07.2024
6.30 w int. czcicieli NSPJ
.
18.00 do Miłosierdzia Bożego: 1) do Bożej Op. w int. Wandy i Tadeusza z ok. 35 rocz. ślubu oraz córki Karoliny z ok. ur. z podzięk. za otrzym. łaski i wspólnie przeżyte lata oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB w rodzinie; 2) do Bożej Op. w int. Anny i Marcina Plewa oraz wnuka Adama z podzięk. za otrzym. łaski oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB; 3) do Bożej Op. w int. Dominiki z ok. 30 rocz. ur. z podzięk. za otrzym. łaski oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB; 4) do Bożej Op. w int. Wojciecha i Danuty o powrót do zdrowia, Boże błog. i opiekę MB oraz za †† rodziców; 5) za †† rodziców Krystynę i Stanisława Dutkowskich, i za † siostrę Krystynę Rymuzę; 6) za † Pawła Wyżgoł w 30 dn. po śm.; 7) za †† rodziców Danutę i Tadeusza Niedzielskich w 8 rocz. śm.
I Sobota – 06.07.2024 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy.
6.30 w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP za wszelkie zniewagi i bluźnierstwa.
18.00 1) za †† rodziców Marię i Ryszarda Waleczek i za †† dziadków z obu str.; 2) za † matkę Anielę Czajka, ojców Ernesta i Franciszka, †† dziadków i †† z pokrew.; 3) za † Brunona Niedźbała w 30 dn. po śm.
Niedziela – 07.07.2024 – ODPUST PARAFIALNY KU CZCI NAWIEDZENIA NMP.
6.30 za †† Janię i Leona Cebula, Leonię Lasyk oraz za †† i żyjących z rodz. Cebula, Lasyk, Jawor, Krzyżok i Studniczek.
8.00 za † męża Henryka Swaczyna w 4 rocz. śm. i za †† rodziców z obu str.
9.30 1) za † Władysława Kurowskiego w 1 rocz. śm. oraz za †† rodziców i rodzeństwo; 2) za † żonę i mamę Krystynę Kupka w 2 rocz. śm., †† teściów Martę i Augustyna Mrazek, za †† rodziców Bertę i Alojzego Kupka, †† dziadków, krewnych i dusze w czyść. cierp.
11.00 SUMA ODPUSTOWA: 1) w int. żyjących i †† Parafian, odpustowych gości i dobrodziejów kościoła; 2) do Bożej Op. w int. Teresy i Liboriusza Kretek z ok. 40 r. ślubu z podzięk. za otrzym. łaski i wspólnie przeżyte lata oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB w rodz.
13.00 do Bożej Op. w int. Zofii z ok. 70 rocz. ur. z podzięk. za otrzym. łaski i przeżyte lata oraz o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MB oraz o Boże błog. dla synów z rodzinami.
17.15 Nieszpory odpustowe ku czci NMP.
18.00 za † Irenę Lipińską.