Ogłoszenia Parafialne 09 – 16 czerwca 2024r.

  1. Dziś X Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa z modlitwą o powołania i za powołanych.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
  3. Rodziców dzieci z klas II, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie w kościele w środę o 18.40.
  4. W czwartek przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy parafian i gości na nabożeństwo fatimskie. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi i dwie części różańca (bolesna i chwalebna), o 18.00 uroczysta Msza św., po Eucharystii różaniec (część światła) i procesja fatimska wokół murów naszego sanktuarium.
  5. Kandydatów do Bierzmowania z kl. VI zapraszamy na katechezę: grupa I w poniedziałek, a grupa II we wtorek. Spotkania odbędą się salce o 18.40.
  6. W przyszłą niedzielę o 11.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę ze Sudołu.
  7. Pielgrzymów wyjeżdżających we wrześniu do Grecji zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 17 czerwca o 18.40 w domu katechetycznym. Bardzo prosimy o przyniesienie dowodu osobistego, a najlepiej kserokopii obydwu stron. Podczas spotkania będzie możliwość uiszczenia pozostałej należności. Można też zrobić przelew na konto naszej parafii. Na ten wyjazd zwolniły się dwa miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z proboszczem.
  8. Informujemy, że Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę, w tym roku odbędzie się w dn. 12 – 17 sierpnia. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na pokrycie bieżących rachunków naszej parafii. Dziś jeszcze po Mszy św. zbiórka do puszek na misyjne potrzeby parafii ks. Marka Sobotty w Papui Nowej Gwinei, gdzie jedna z Jego parafii będzie obchodzić 100-lecie. Za wszelką ofiarność serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na nowe ławki w kościele.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” i nasz List Parafialny, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii: czasopismo „Różaniec”, wydanie specjalne Gościa Niedzielnego (14zł), oraz książeczki „Droga do nieba” z dużym drukiem. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.