Ogłoszenia Parafialne 23 – 30 czerwca 2024r.

 1. Dziś XII Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa z modlitwą o powołania i za powołanych.
 2. Dziś modlimy za kierowców i o bezpieczne podróże dla nas, a po każdej Mszy św. poświęcamy samochody. Będziemy też zbierać ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Każdy ofiarodawca otrzyma emblemat ze Św. Krzysztofem do przyklejenia.
 3. W poniedziałek przypada też 37 rocznica śmierci Proboszcza o. Adama Krawca. Wieczorna Msza św. będzie sprawowana w Jego intencji. Zapraszamy do udziału.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
 5. Czcicieli Św. Charbela zapraszamy na Mszę św. i konferencję w czwartek o 18.00 w klasztorze Annuntiata.
 6. W sobotę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św.
  o godz. 9.00. Na porannej Mszy św. i o 9.00 będziemy zbierać ofiary, tzw. świętopietrze na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Wieczorna Msza św. będzie już Mszą św. niedzielną.
 7. W sobotę o 10.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Bieńkowic.
 8. Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców na Górze Św. Anny w przyszłą niedzielę. O godz. 10.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem Księży Biskupów i z udziałem Księży Neoprezbiterów.
 9. Informujemy, że od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o 12.30, a Msza św. z 13.30 będzie sprawowana o g. 13.00. Taki porządek pozostanie już na stałe.
 10. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary przelewane na konto naszej parafii. Za wszelką ofiarność serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta na opłacenie bieżących rachunków parafii. Po Mszach będzie zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
 11. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” i nasz List Parafialny, a dla dzieci wakacyjne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego”. W zakrystii: wydanie specjalne Gościa Niedzielnego z cyklu Historia Kościoła oraz książeczki „Droga do nieba” z dużym drukiem. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.