Ogłoszenia Parafialne 30 czerwca – 07 lipca 2024r.

  1. Dziś XIII Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. Przypominamy, że od dzisiaj w miejsce Mszy św. o 12.30 i 13.30 będzie jedna Msza o 13.00.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 8.00 Msza św. z nabożeństwem za powołanych i o nowe powołania w Kościele. W piątek o 6.30 w int. czcicieli NSPJ, od 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi, o 17.45 koronka do Miłosierdzia Bożego i o 18.00 Msza św. w int. zbiorowej. W sobotę od 5.50 różaniec wynagradzający, potem Msza św. i Godzinki. Zapraszamy do udziału, a także do skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W sobotę od g. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych seniorów i chorych. Osoby spoza stałej listy prosimy ich zgłosić w zakrystii albo telefonicznie. Następne odwiedziny będą w I sobotę września.
  6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie I odpust parafialny ku czci Nawiedzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i suma w int. Parafian i dobrodziejów kościoła o 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na naszą Maryjną Uroczystość. O 17.15 Nieszpory odpustowe ku czci NMP.
  7. Z racji nowego miesiąca i odpustu zapraszamy do spowiedzi. Spowiedź w dni powszednie rano i wieczorem pół godziny przed Mszą św., a w piątek i w sobotę podczas adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.
  8. Przypominamy, że Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę, w tym roku odbędzie się w dn. 12 – 17 sierpnia. Zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału. Szczegóły na plakacie w gablotce. Zapisy w kancelarii.
  9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na opłacenie bieżących rachunków parafii. Dziś jeszcze po Mszy będzie zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. W przyszłą niedzielę kolekta odpustowa na potrzeby naszej parafii.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” i nasz List Parafialny, a dla dzieci wakacyjne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego”. W zakrystii: wydanie specjalne Gościa Niedzielnego z cyklu Historia Kościoła oraz książeczki „Droga do nieba” z dużym drukiem. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.